Shirt, cardigan, pants Vila
Moikka! Tulin just töistä ja päätin vähän vilauttaa tän päivän työasua. Mulla oli about 3min aikaa miettiä vaatteet ja pukea päälle, joten tuli vähän kiire. Onneksi en ole yhtään nuutuneen näköinen kuvissa... Mutta antaa mennä. Nyt alan tekemään jotain ruokaa. Postailen ehkä vielä illalla :-)
Kaunis Mikaela! (:
VastaaPoistaoot todella kaunis !
VastaaPoistakiva kun postaus missä näkyy sun kasvot :) tajusin just että sulla on sellaisa poistauksia ihan sairaan harvoin, vaikka oot niin nätti! mistä se johtuu? vaikka en tykkää semmosesta että spämmätää 100 duckface naamakuvaa yhtee postauksee mitä näkee aika paljon nykyää, nii ois kiva nähdä just enemmän tällaisia kuvia susta missä näyt kokonaan :)
VastaaPoistaKaunokainen! :)
VastaaPoistaMiten kauan sulla kesti sen nenänmuotoilupistoksen vaikutus? :) Ja saako sillä ihan huomattavankin muutoksen aikaan?
VastaaPoistaVoisitko vastata?
PoistaOotpa harvinaisen töykee bloggaaja. Miks et koskaan vastaa kysymyksiin tai muutenkaan kommentteihin? Etkö arvosta lukijoitas senkään vertaa.
PoistaKyllä mulla sitä edelleenkin nenässä on ja se kuinka kauan aine kestää kehossa, on yksilöllistä. Vuoden about kestää botuliini :-) Sitä huomattavamman muutoksen sillä saa, mitä syvempi se nenän varren ja "hyppyrin" väli on. Mutta kokonaan sen suoristettua saa, kunhan laittaa tarpeeksi ainetta :-)
PoistaMiksi käytät usein aivan liian pieniä housuja?
VastaaPoistaÄllöttää kun kangas pingottuu liikaa ja sinä pursuat sisältä.
Mukava blogi muutoin, tosin mietin välillä mistä ihmeestä revit rahat kaikkeen mitä hankit..
Ihan sopivilta noi musta näyttää.
PoistaOletko kuullut koskaan töistä? Ihmiset käyvät töissä ja saavat siitä ihan palkkaakin.
Anonyymille tiedoksi, että suurinosa käyttää tiukkoja ja hyvin istuvia housuja. Housut eivät ole liian pienet, jos ne menevät jalkaan ja niissä on hyvä olla. Tämän naisen housut näyttävät hyviltä.
PoistaMikaela, jatka samaan malliin ja toivon onnea ja menestystä sun elämään. Mielestäni voisi olla parempi jättää nuo ilkeät, päästä keksityt ja epänormaalit kommentit edes julkaisematta, koska ne eivät ole oikein oleellisia.
Ehkä en juuri puhunut tästä kuvasta, vaan ylipäätänsä.
PoistaJa töistä... Jos neiti käy osa-aikatöissä ja asuu yksin, ei sitä yleensä osteta monen sadan euron vaatteita viikottain :)
olet tosi isokokoinen kaikista kohdista. ja päästä.
VastaaPoistaja sinä anonyymi olet tosi pieniaivoinen :]
PoistaMikaela on normaalipainoinen, voisi joskus vähän miettiä mitä kommentoi. Ei kaikkien tarvitse olla xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxs kokoa.
PoistaSä oot ihan Kim Kardashian näköinen!
VastaaPoistaVautsi, oot todella upea ja kaunis Mikaela! :) ja kuten edellinenkin anonyymi mainitsi, näytät ihan Kim Kardashianilta!
VastaaPoistaMua aina niin raivostuttaa kun huomaan, että jotkut idiootti anonyymit jaksavat tulla tänne valittamaan milloin mistäkin. Se, että julkaiset kumminkin heidän ala-arvoiset kommentit osoittaa luonteenlujuutta ja kypsyyttä sun puolelta! Jatka samaan malliin, kunhan et vaan missään vaiheessa ala uskomaan näihin heidän herjoihin. Inhimillinen turhamaisuus on ehdottomasti mun lempiblogeja, ja on aina päivän piristys huomata, että oot kerennyt jotain tänne postailla! :)
Oikein mukavaa viikonlopun jatkoa! :)
Voi luoja näiden kommenttien tasoa taas... :D Taitavat ihmiset olla kateellisia, koska näytät Mikaela todella hyvältä! :) Keksimällä pitää keksiä jotain negatiivista sanottavaa selkeästi...
VastaaPoista