Untsa

sunnuntai 5. helmikuuta 2012

KƤvƤsin tƤnƤƤn tƶiden jƤlkeen moikkailemassa RiihimƤellƤ Saraa ja sen jƤlkeen vielƤ isƤllƤ. KƤvin myƶs kiertƤmƤssƤ muutaman liikkeen ja Jim&JillissƤ silmiin osui aikaisemminkin katselemani Onlyn untuvatakki 50% alennuksessa

AlkuperƤinen hinta oli 109,95e, mutta alennuksen jƤlkeen hintaa jƤi vain 55euroa. Oon ollut ihan jƤƤssƤ tƤllƤ hetkellƤ kƤytƶssƤ olevissa takeissa, joten nyt pitƤisi pysyƤ lƤmpimƤnƤ :-D Untuva on  kuitenkin aina untuvaa.

Nyt katselen leffaa vielƤ hetken ja alan nukkumaan. Huomenna suuntana on heti aamusta Helsinki :-) Nattinatt!

Ps. Koska ostin tƤmƤn takin, laitan huomenna huuto.nettiin myyntiin hetki sitten ostetun Jeane Blushin tummansinisen Tove parkan. Ilmoitan siitƤ vielƤ erikseen, kun olen sen sinne lisƤnnyt!

3 kommenttia:

  1. Blogin hallinnoija on poistanut tƤmƤn kommentin.

    VastaaPoista
  2. Blogin hallinnoija on poistanut tƤmƤn kommentin.

    VastaaPoista
  3. Blogin hallinnoija on poistanut tƤmƤn kommentin.

    VastaaPoista

Kiitos kommentistasi!

Kaikki asialliset kommentit julkaistaan.

Theme Designed By Hello Manhattan

Copyright

Copyright Mikaela Koskela