En promenad Hae linkki Facebook X Pinterest Sähköposti Muut sovellukset - toukokuuta 29, 2011 Gåshaga, Lidingö Stockholm Hae linkki Facebook X Pinterest Sähköposti Muut sovellukset Kommentit Anonyymi29. toukokuuta 2011 klo 23.11mikä helvetti toi musta on :D:DVastaaPoistaVastauksetVastaaMikaela29. toukokuuta 2011 klo 23.13ano, jättiläis-etana! Noita on ihan joka paikassa nyt. Okei, toi oli hrvinaisen iso mut kuitenkin sellasia isoja muutkin. Ällöttävää :-(VastaaPoistaVastauksetVastaaAnonyymi30. toukokuuta 2011 klo 7.03hyi hyi hyi, ällö etana : DVastaaPoistaVastauksetVastaaAnonyymi30. toukokuuta 2011 klo 12.57Noi on noita espanjansiru etanoita, niil ei oo mitää luontasia vihollisii nii ne pitäs tappaa sillee et kaataa kiehuvaa vettä päälle.VastaaPoistaVastauksetVastaaAnonyymi31. toukokuuta 2011 klo 16.16ohoho, Ompa siinä etanalla kokoa :Ohyi että ku on ällöttäväVastaaPoistaVastauksetVastaaAnonyymi31. toukokuuta 2011 klo 19.34hhyyyyi BAJSSNIGEL! mun lapset keräs noita ihan mielissään ja oli laitamassa mun taskuihin ko ei ite jaksanu kaikkia kantaa:DVastaaPoistaVastauksetVastaaLisää kommenttiLataa lisää... Lähetä kommentti Kiitos kommentistasi!Kaikki asialliset kommentit julkaistaan.
Suihkusuodatin ja hiukset - miksi en enää luovu suihkusuodattimen käytöstä? - marraskuuta 25, 2019 Lue lisää
mikä helvetti toi musta on :D:D
VastaaPoistaano, jättiläis-etana! Noita on ihan joka paikassa nyt. Okei, toi oli hrvinaisen iso mut kuitenkin sellasia isoja muutkin. Ällöttävää :-(
VastaaPoistahyi hyi hyi, ällö etana : D
VastaaPoistaNoi on noita espanjansiru etanoita, niil ei oo mitää luontasia vihollisii nii ne pitäs tappaa sillee et kaataa kiehuvaa vettä päälle.
VastaaPoistaohoho, Ompa siinä etanalla kokoa :O
VastaaPoistahyi että ku on ällöttävä
hhyyyyi BAJSSNIGEL! mun lapset keräs noita ihan mielissään ja oli laitamassa mun taskuihin ko ei ite jaksanu kaikkia kantaa:D
VastaaPoista