10/5

tiistai 10. toukokuuta 2011

Hejsan! TƤnƤƤn ei ole hiuskatastrofia lukuun ottamatta tapahtunut mitƤƤn jƤnnƤƤ. Hetki sitten tulin vajaa 1,5tunnin lenkiltƤ, oon lukenut pƤƤsykokeisiin (Liiketaloutta haen lukemaan), ottanut aurinkoa ja kƤynyt Noran kanssa Lidingƶn keskustassa.

TƤltƤ muuten tukka nƤytti rastan repimisen jƤlkeen. Kaunista :-D
 Mulla oli vanhoja Simplyn osioita tallella, niin lƤtkin niitƤ muutaman toiselle puolelle. Parempi!

Keskustassa kƤydessƤ ostin yhden kynsilakan. Rakastan kynsilakkoja, siksi niitƤ tulee hamstrailtua suht paljon :-D
Isadora 39kr (ovh 69kr) H&m

Nyt meen tekemƤƤn jotain iltapalaa ja alan pikkuhiljaa nukkumaan. Vi hƶrs :-)

6 kommenttia:

  1. minkƤ pitunen sun oma tukka on ?

    VastaaPoista
  2. ano, ekasta kuvasta sen lyhyemmƤn puolen pitunen :-)

    VastaaPoista
  3. IkƤvƤ juttu ton tukan kans :/ Mutta ihana kynsilakka :)

    VastaaPoista
  4. MinƤ luen kanssa amk:n liiketalouden matskuja tƤllƤ hetkellƤ, jospa se kolmas kerta toden sanos ja pƤƤsisin sisƤƤn :)

    VastaaPoista
  5. Suvi, onnea sulle :-) MƤ haen toista kertaa, mutta viime vuonna en edes vilkaissut materiaaleja koska oli selvƤƤ ettƤ pidƤn vƤlivuoden. Kokeessa kumminkin kƤvin. TƤnƤ vuonna on ainakin mielenkiintoiset tekstit!

    VastaaPoista
  6. MƤkin haen amk:hon liiketaloutta lukemaan nyt :) PƤƤsykoe materiaalina mm. Stockmann -konsernin vuosikertomus..

    VastaaPoista

Kiitos kommentistasi!

Kaikki asialliset kommentit julkaistaan.

Theme Designed By Hello Manhattan

Copyright

Copyright Mikaela Koskela