Rullat
Mun on jo pitkään pitänyt ostaa lämpörullat, mutten vain ole saanut aikaiseksi. Nyt kumminkin päätin, että ostan ne ihan varmasti. Babylissin lämpörullia on kehuttu, mutta niin myös Remingtoninkin.
Kumpia te suosittelisitte? Vai jotain muuta merkkiä?
Mä en osaa kyllä auttaa noissa! Mutta sitten kun oot ostanut jommat kummat, niin tee postaus siitä miten niitä käytetään :> Mää oon huono hiusten kanssa :D
VastaaPoistano mulla on noi babylissit ja niillä saa ihanat kiharat, toimii kyllä loistavasti. mutta toi toinen näyttäis vähän pienemmältä ja mulla toi babylissi on aina tiellä kun se on niin valtava laitos. mut jos siinä on vähemmän rullia kuin tossa toisessa niin älä sittenkään ota pienempää, koska mulla on samanpituiset hiukset kuin sulla ja menee kaikki rullat kerralla
VastaaPoistaite käytän noita babylissin rullia, ja on tosi hyvät (: ainakin musta :D
VastaaPoistaMulla itsellä on lämpörullat, itseasiassa nuo babylissin! on todella hyvät :) Suosittelen!
VastaaPoistaItse omistan Babylissin lämpörullat ja hyvin on toiminut!:) Ainoa miinus on se, että kun hiukseni alkavat olla jo aikas pitkät, niin rullat alkavat loppua kesken. Suosittelen, että et osta Lorealin Studio Line -sarjan Hot-tuotteita, sillä ne ovat SURKEITA! Kannattaa tuhlata johonkin vähän kalliimpaan. :))
VastaaPoistaPikkusiskolla on noi babylissit ja on tosi hyvät :D Mm yo-kampauksen niillä väänsin :P
VastaaPoistaEn tiiä yhtään noista ja niiden paremmuuksista, mut toi Remingtonin näyttää olevan pienemmässä (ja kauniimmassa:D) pakkauksessa. Plussaa siitä ainakin! :D
VastaaPoistaMut sitä mun piti vaan kysyä et miks sua ei voi "lukea" ihan vaan bloggerin kautta? Siis tuol sivun reunassa ei oo sitä lue-painiketta.
En nää milloin sulta on tullut uusii postauksii paitsi aina ku kirjotan ton piiiitkän osotteen ja tarkistan ite. :D
Tiitu: mie pystyn lukea ihan bloggerin kautta, ja mulla on tuolal ylhäällä se lue nappi
VastaaPoista