seiskan videolla vielä selitti,et: "nyt sain sellaiset sensuellit ja seksikkäät huulet, joita lähdin hakemaan. kaikille ei isot huulet käy, mutta ne kuuluu mun imagoon. lähin hakemaan semmosta angelina jolie-tyyppistä lookkia, mut kyl mä oon enemmän semmonen linda lampenius, kun vaalee tukka, isot huulet ja silikoonitissit, hihih."
sulla ei kyllä pitäis olla minkään näköistä sanottavaa kenenkään muitten huulista, kun kattoo noita sun omia rumia turbohuulia. Jos vetäisit ite tollasen ankkalookin naamalles niin näyttäisit yhtä hirveeltä ellet hirveemmältäkin kun tuksu. Ja suahan ei voi mihinkään Martinaan tai Lindaan vertaakkaan :--------DDD
sulla ei kyllä pitäis olla minkään näköistä sanottavaa kenenkään muitten huulista, kun kattoo noita sun omia rumia turbohuulia. Jos vetäisit ite tollasen ankkalookin naamalles niin näyttäisit yhtä hirveeltä ellet hirveemmältäkin kun tuksu. Ja suahan ei voi mihinkään Martinaan tai Lindaan vertaakkaan :--------DDD <---- haista sinä paska, Mikaela (huulet mukaanlukien) on UPEA! Helppohan se on anonyyminä haukkua, ja musta tuntuu että oot vaa kateellinen, itelläs taitaa olla jotkut viivahuulet? :DDD
vikalle anonyymille: voi kultapieni. Et usko kuinka monta kertaa oo toivony pienempiä huulia. Ite en tykkää näistä yhtään, mutta geeneille ja perimälle ei voi mitään. Vaikken omista huulistani niinkään tykkää, oon silti ihan tyytyväinen että mulla on naiselliset huulet.
ja noh, tohon vikaan väittämääsi en jaksa ees mitään sanoa...
Voi apua :D Lindakin näyttää nykyään ihan pumpattavalta barbaralta.
VastaaPoistanot.
VastaaPoistaNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT
VastaaPoistaNot =)
VastaaPoistaNOOOOOOOOOOOOOOOOOT!
VastaaPoistaehdottomasti NOT. Luonnollisuus on kaunista =))
VastaaPoistasoooo hot.. or not :D
VastaaPoistaHyihyihyihyi : D
VastaaPoista:-----------D no hyi :DDD
VastaaPoistaselittäkää mulle mist tuksu on ees tullu ns. julkkikseks?! :D
VastaaPoistaHyi että toi Tuksu on niin säälittävä. :D
VastaaPoistatoi on aivan oksettavan näkönen muija, voi elämä :-D
VastaaPoistaanonyymi1, ilkka kanerva lähetteli tuksulle tekstiviestejä ja neiti pääsi lehtiin julkistamalla ne.
VastaaPoistaNOT!
VastaaPoistaseiskan videolla vielä selitti,et: "nyt sain sellaiset sensuellit ja seksikkäät huulet, joita lähdin hakemaan. kaikille ei isot huulet käy, mutta ne kuuluu mun imagoon. lähin hakemaan semmosta angelina jolie-tyyppistä lookkia, mut kyl mä oon enemmän semmonen linda lampenius, kun vaalee tukka, isot huulet ja silikoonitissit, hihih."
VastaaPoistasulla ei kyllä pitäis olla minkään näköistä sanottavaa kenenkään muitten huulista, kun kattoo noita sun omia rumia turbohuulia.
VastaaPoistaJos vetäisit ite tollasen ankkalookin naamalles niin näyttäisit yhtä hirveeltä ellet hirveemmältäkin kun tuksu.
Ja suahan ei voi mihinkään Martinaan tai Lindaan vertaakkaan :--------DDD
Anonyymi Anonyymi sanoi...
VastaaPoistasulla ei kyllä pitäis olla minkään näköistä sanottavaa kenenkään muitten huulista, kun kattoo noita sun omia rumia turbohuulia.
Jos vetäisit ite tollasen ankkalookin naamalles niin näyttäisit yhtä hirveeltä ellet hirveemmältäkin kun tuksu.
Ja suahan ei voi mihinkään Martinaan tai Lindaan vertaakkaan :--------DDD
<---- haista sinä paska, Mikaela (huulet mukaanlukien) on UPEA! Helppohan se on anonyyminä haukkua, ja musta tuntuu että oot vaa kateellinen, itelläs taitaa olla jotkut viivahuulet? :DDD
vikalle anonyymille: voi kultapieni. Et usko kuinka monta kertaa oo toivony pienempiä huulia. Ite en tykkää näistä yhtään, mutta geeneille ja perimälle ei voi mitään. Vaikken omista huulistani niinkään tykkää, oon silti ihan tyytyväinen että mulla on naiselliset huulet.
VastaaPoistaja noh, tohon vikaan väittämääsi en jaksa ees mitään sanoa...